Про виробника

Midwestern Pet Foods (USA)

Компанія Midwestern Pet Foods, була заснована в 1982 році, Евансвілль, Індіана (США). Стала невеликим виробником кормів для домашніх тварин, продаючи свою продукцію, в тому числі SPORTMiX, в трьох штатах - Індіана, Іллінойс і Кентуккі. У 1985 році компанія представила PRO PAC суперпреміум корм для домашніх тварин. Це виявилося ключовим рішенням. У наступні роки, PRO PAC продовжував розвивати міжнародну репутацію як високоякісний, доступний суперпреміум корм. У 2009 році Midwestern Pet Foods представила лінію Earthborn Holistic, холістик класу, альтернативного харчування для собак. У 2014 році був розроблений PRO PAC Ultimates, надавши PRO PAC абсолютно новий зовнішній вигляд і оновлені беззернові формули, а також лінійку для кішок і кошенят.

Сьогодні продукція Earthborn Holistic, PRO PAC і SPORTMiX продається в 75 країнах по всьому світу.


"ЛЮБІТЬ СВОГО ВИХОВАНЦЯ. ЛЮБІТЬ СВОЮ ПЛАНЕТУ."

Чудова закономірність? Це девіз компанії Earthborn Holistic, яка пропонує повноцінні високоякісні холістик продукти для підтримки загального благополуччя Вашого вихованця . За словами Сінді Монтгомері, віце-президента з маркетингу компанії Midwestern Pet Foods, материнської компанії Earthborn Holistic, вони живуть і дихають цим девізом кожен день. Монтгомері працює на Midwestern Pet Foods протягом майже 18 років. "Така атмосфера в компанії", - пояснює Сінді. "Це сімейний бізнес, заснований в 1926 році, тепер в його четвертому поколінні. Ми дійсно піклуємося про свій персонал, домашніх тварин, здоров'я і навколишнє середовище, і показуємо це". Монтгомері пишається тим, як сильно Earthborn Holistic прагне зробити світ кращим у багатьох відношеннях. "Ми справді контролюємо кожен аспект виробництва, щоб забезпечити найвищі стандарти якості для домашніх тварин і навколишнього середовища", - говорить вона.

Про корм

EARTHBORN HOLISTIC - високоякісний збалансований корм з США. Будучи повноцінним кормом для собак, ці раціони задовольнять потреби Вашого вихованця незалежно від породи, віку чи особливостей здоров'я. Розроблений ветеринарними лікарями і вченими-дієтологами і тому найкращим чином поєднує в собі корисні властивості інгредієнтів, має добродійний вплив на здоров'я собак та володіє неймовірно апетитним смаком, який так подобається тваринам →

Собаки еволюціонували як хижаки і, незважаючи на сучасний спосіб життя, їх анатомія мало в чому змінилася. Тому раціони EARTHBORN HOLISTIC наближені до балансу і різноманітності м'ясних інгредієнтів, якими б харчувалися собаки живучи в природному середовищі, і. в той же час, враховують те, що їх сучасний спосіб життя вимагає менше калорій.

EARTHBORN HOLISTIC - це ідеальний баланс білків, легкозасвоюваних вуглеводів, жирів і клітковини. Про здоров'я всіх систем організму Вашого вихованця подбають натуральні антиоксиданти, мінерали, вітаміни і пробіотики, що входять до складу продукту. Earthborn Holistic пропонує корисний підхід до живлення з високоякісними інгредієнтами, починаючи з дбайливо відібраного м'яса курки, білої риби та ягняти, і закінчуючи корисними жирами, фруктами та овочами.