EARTHBORN Puppy Vantage

EARTHBORN HOLISTIC Puppy Vantage - це найсучасніше альтернативне харчування холістик класу на основі м'яса курки та білої риби, для цуценят. До складу формули входять корисні та поживні інгредієнти: курка (20%), цільне зерно (12%), фрукти та овочі (9%). Повноцінний збалансований та поживний раціон спеціально розроблений, щоб задовольнити унікальні потреби в харчуванні цуценя. Puppy Vantage пропонує оптимальне комплексне харчування для першого року життя. Формула містить DHA (докозагексаєнову кислоту) - довгий ланцюжок Омега-3 жирних кислот, який допомагає у формуванні здорових функцій мозку і розвитку зору цуценят. Сухе м'ясо курки і білої риби містить спеціальну необхідну кількість протеїну, що допомагає в розвитку сильних, сухих м'язів і дає необхідну енергію для розвитку цуценя. Активні жирні кислоти Омега-3 зі свіжої риби і лляного насіння забезпечують найкращий стан шкіри і шерсті. Повноцінний і багатий поживними вуглеводами солодкий картофель легко перетравлюються і відіграє важливу роль в підтримці повноцінного здоров'я зростаючого організму. Вітаміни, корисні фрукти і овочі в комплексі з органічними формами мікроелементів (протеінат) забезпечують 100% задоволення потреб травлення і відмінну форму кожного цуценя. Екстракт Юки покращує процес травлення, зменшує запах газів і калових мас. Використання пробіотиків попереджає можливість виникнення дисбактеріозу кишкової мікрофлори.

Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак в період лактації, вагітності та зростання.

Калорій/кг: 3800

Фасування: 2,5 кг

Склад:

куряче борошно, горох, гороховий крохмаль, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), ячмінь, коричневий рис, борошно з білої риби, насіння льону, клітковина гороху, натуральні ароматизатори, сухе яйце, чорниця, журавлина, яблука, морква, шпинат, фосфат дикальцію, сіль, хлорид калію, холін хлорид (вітамін В4), амінокислоти (Dl-метіонін, L-лізин, таурин), L-карнітин, бета-каротин (вітамін А), екстракт юкки Шидигера, екстракт розмарину.

Харчові добавки:

вітамін С 100 мг/кг, вітамін Е (аскорбінова кислота) 250 МО/кг, Омега-6>3,25%, омега-3>1%, таурин 0,05%, L-карнітин 50 мг/кг, бетакаротин 5 мг/кг, докозагексаєнова кислота (ДГК) >0,5%.

Гарантований аналіз:

протеїн 28%, жир 18%, клітковина 4,5%, волога 10%, кальцій 1,2%, фосфор 1,1%.

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.