EARTHBORN Small Breed

EARTHBORN HOLISTIC Small Breed - створений для того, щоб забезпечити їм смак, який вони полюблюять та харчування, яке потребують для фізичного благополуччя і гарного здоров'я. З курятиною та сигом, як джерелом білка, корм забезпечує високий рівень білка для підтримки м'язевої маси і енергії. Поряд з білком, формула EARTHBORN HOLISTIC Small Breed доповнена антиоксидантами (вітамін E, C), а також сумішшю овочів і фруктів, щоб збагатити їжу та підтримки повсякденного здоров'я. Багаті антиоксидантами овочі і фрукти, такі як горох, яблука, чорниця, журавлина, морква і шпинат - корисне доповнення до Earthborn Holistic Small Breed. Вітаміни, мінерали та бета-каротин допомагають підтримувати імунну систему вашої собаки. Збалансовані жирні кислоти Омега-6 і Омега-3 грають життєво важливу роль в створенні ліпідного бар'єру шкіри, живлячи шкіру і шерсть вашої собаки. Це беззернова, безглютенова, а також без вмісту картоплі дієта є здоровою альтернативою та обов'язково сподобається вашій собаці.

Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO)

Калорій / кг: 3780

Фасування: 2.27 кг

Склад:

борошно з курки, горох, гороховий крохмаль, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), борошно з білої риби, насіння льону, клітковина гороху, сушені яйця, натуральні ароматизатори, сушена чорниця, сушена журавлина, сушені яблука, сушена морква, сушений шпинат, сіль, DL-метіонин, L-лізин, таурин, L-карнітин, бета-каротин, юкка, вітаміни мінерали, пробіотики.

Харчові добавки:

сирий протеїн - мінімум 31%, сирий жир - мінімум 18%, сира клітковина - максимум 4%, волога - максимум 10%, кальцій - мінімум 1,2%, фосфор - мінімум 1%, вітамін Е - мінімум 250 МО / кг, аскорбінова кислота (вітамін С) - мінімум 100 мг/кг, L-карнітин - мінімум, 50 мг/кг, бета-каротин - мінімум 5 мг/кг, таурин - мінімум 0,05%, омега -6 - мінімум 3%, Омега-3 мінімум 0,9%.

Гарантований аналіз:

протеїн 31%, жир 18%, клітковина 4%, волога 10%, натрій 0,3%, кальцій 1,3%, фосфор 1,0%

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.