Для собак

ХОЛІСТИК ФОРМУЛИ

Холістики відносяться до останнього покоління кормів суперпреміум класу, виробництво яких засновано на інноваційному підході до раціону домашніх вихованців. В основі цього підходу, знаходиться дика тварина, що харчується здобутим м'ясом і пашею, ким історично і є наші домашні друзі. Основний аспект в цьому випадку термообробка м'яса, використовуваного для корму. В даному випадку вона мінімальна, адже в дикій природі тварина споживає м'ясо в сирому вигляді.

Ця технологія зберігає корисні властивості складових інгредієнтів, які використовуються у формулах кормів.

Earthborn Holistic® - це передове альтернативне живлення для собак. Предки Вашої собаки покладалися на повні і неймовірні мисливські здібності щоб захопити багату на протеїн їжу. Earthborn Holistic Dog Food Formulas створений з інгредієнтів найвищої якості, щоб забезпечити кожного чотирилапого необхідним для повноцінного життя харчуванням. Найкращі білки, жири, фрукти і овочі, а також комплекс вітамінів і мінералів об'єднались, щоб підтримати енергію, імунітет, здоров'я та гарне самопочуття Вашої собаки.

БЕЗЗЕРНОВІ ХОЛІСТИК ФОРМУЛИ

Сухі беззернові корми для собак чудово забезпечують ваших вихованців енергією і підтримують їх в прекрасній формі. Унікальний склад такої продукції відповідає сучасним дієтичним тенденціям, які мають у своїй основі ідею, що корми максимально насичені м'ясом, оптимально підходять тварині.

За рахунок відсутності злаків в формулах беззернових кормів, знижується кількість жирних кислот Омега-6. У той же час використання м'яса тварин, вирощених на пасовищах при екстенсивному типі виробництва, збільшує кількість жирних кислот Омега-3. Таким чином, в формулах цих кормів ми маємо найбільш оптимальне співвідношення кислот Омега-3 і Омега-6, що дозволяє в тому числі тримати вагу тварини в нормі за рахунок зниження жирової маси і збільшення м'язової. Це найбільш оптимальний тип харчування тварин при наявності фізичних навантажень або інших причин, що сприяють високій потребі в енергії.

Підтверджено, що для повноцінного функціонування всіх систем життєдіяльності собакам необхідно ідеально збалансоване харчування, в якому міститься оптимальна кількість найважливіших речовин, таких як білки, жири, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни і, звичайно ж, вода. Споживання корму вашим вихованцем на добу залежить і розраховується від різних фізіологічних показників і особливостей тварини - від його ваги, активності і віку.

Кожна формула, у тому числі і беззернова, пропонує чудовий вибір для унікальних харчових потреб Вашого чотирилапого друга. Відсутність зерна чи присутність цільних корисних зерен та ретельна збалансованість інгредієнтів забезпечує максимальну вигоду від харчування, постійний потік енергії, підтримку імунітету, здоров'я і гарного самопочуття Вашого улюбленця.