EARTHBORN HOLISTIC Small Breed - це найсучасніше альтернативне харчування холістик класу 
на основі м'яса курки та білої риби, для дорослих собак, вагою до 10 кг. 
До складу формули входять корисні та поживні інгредієнти: курка (20%), цільне зерно (12%), фрукти та овочі (7%).

ЕРСБОРН ХОЛІСТІК Смол Брід - це повноцінний збалансований та поживний раціон спеціально створений, щоб задовольнити особливі потреби собак з вагою менше 10 кг в дорослому стані.

На відміну від більш великих побратимів собаки малих порід дуже рухливі і відрізняються підвищеним обміном речовин, тому вони потребують харчування, багатого на енергію. Джерела високоякісних тваринних протеїнів (сухе м'ясо курки і борошно білої риби) в комплексі з оптимальною кількістю жирів забезпечує ідеальну роботу шлунково-кишкового тракту і повністю задовольняють потребу в енергії.

Корм збагачений ненасиченими жирними кислотами Омега-3 і Омега-6, натуральними антиоксидантами, що особливо важливо для собак, що живуть в міських умовах.

Овес, ячмінь, цілісний коричневий рис і житнє борошно є повноцінними зерновими, легко перетравлюються і є хорошими джерелами натуральної клітковини, які допомагають підтримувати здоровим травний тракт вашої собаки. L-карнітин-забезпечує транспортну функцію для жирних кислот, необхідних для вироблення енергії, нормалізує білковий і жировий обмін, покращує функцію серця. Екстракт юки покращує процес травлення, зменшує запах газів і калових мас. А використання пробіотиків попереджає можливість виникнення дисбактеріозу кишкової мікрофлори.

Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. 

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак в період лактації, вагітності та зростання.РЕКОМЕНДОВАНІ НОРМИ ГОДУВАННЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК

ВАГА СОБАКИ (КГ)

ДЕННА НОРМА (ГР)

1-2.5

30 - 55 г

2.5-5

55 - 85 г

5-7.5

85 - 110 г

7.5-10

110 - 140 г

10-12.5

140 - 160 г

12.5-15

160 - 180 г


СКЛАД: 
борошно з курки, борошно з білої риби,
 вівсяне борошно, ячмінь, коричневий рис, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), жито, картопля, 
батат, олія каноли (консервована сумішшю токоферолів), томати, насіння льону, натуральні ароматизатори, яблука, чорниця, морква, горох, шпинат, клітковина чорниці, клітковина журавлини, DL-метіонін, L-лізин, таурин, юкка,
 L-карнітин, бетак
аротен, вітаміни, мінерали, 
пробіотики.

 Колір гранул може природно відрізнятись.